niedziela, 29 września 2019

62 Cieplice/J. Góra

Testowałam część nowych ścieżek spacerowych wokół Cieplic. Jedno wiem świetna sprawa. Gratulacje dla Tych co je przygotowali. Są fajnie i czytelnie oznaczone. Dostępne dla każdego. Przeszłyśmy kilka kilometrów, w najbliższym czasie sprawdzimy inne odcinki. Pogoda jeszcze dopisuje, chociaż nad górami zbierały się czarne chmury, chyba wkrótce przyniesie jakieś zmiany.


Groźne chmury nad górami


Schowałem się 

 Wędrówkę skończyłyśmy jak zwykle w kawiarence przy kawie i luźnych rozmowach. Pozdrawiam jesiennie, za dobre słowo komentarza dziękuję serdecznie.


12 komentarzy:

 1. Piękna jesień się uwidacznia przecudny krajobraz i zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne jesienne kolory. Zanotowałam szlaki, może się kiedyś przydadzą :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak kolorowo, a chmury nad górami jak fala tsunami ... groźne; pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne jesienne kadry. Dwa lata temu byliśmy w Cieplicach, ale w uzdrowisku. Na spacer wokół uzdrowiska nie było czasu byliśmy tam tylko kilka godzin ale sama miejscowość bardzo się nam spodobała. Na zakończenie naszej wizyty byliśmy w uroczej kawiarence na lodach. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto tutaj przyjeżdżać, wokół póki co jest dużo fajnych zakątków. Cieszę się, że podobało Wam się w moich okolicach.

   Usuń
 5. Przepiękne zdjęcia i okolice z pewnością

  OdpowiedzUsuń
 6. I genuinely value your work. Fantastic post.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękne kolory drzew, krzewów. Przepiękne wycieczki. Serdeczne pozdrowienia znad sztalug malarskich przesyła Krysia

  OdpowiedzUsuń