sobota, 29 czerwca 2019

39. Art Glass Festival

Żar leje się z nieba - nie wybrałam się na żadną wędrówkę. Jednak nie mogłam usiedzieć w domu i mimo gorączki podjechałam na pl. Ratuszowy gdzie odbywa się dwudniowy Art Glass Festival. Jednym słowem raj dla miłośników fajnych wyrobów artystycznych ze szkła, a szczególnie biżuterii i innych bibelotów. Nie powiem chciałam coś sobie ładnego kupić. wybrałam drobne elementy, z których można samemu zrobić np. bransoletkęOsobiście można było zobaczyć jak robi się takie małe cacka.Kilka stoisk było reprezentowanych przez wystawców z sąsiednich Czech, warto było zobaczyć.


15 komentarzy:

 1. Super festiwal, piękne wyroby! Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale cudeńka! Uwielbiamy z Amelką takie imprezy, staram się nie zabierać na nie portfela ..:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście wydałam tylko kilka złotych i zrobiłam sobie sama bransoletkę. Na sąsiednim stoisku podobne gotowe kosztowały kilkanaście złotych.

   Usuń
 3. Urzekły mnie kolorowe koguty, zbieram gliniane; niezwykłe wyroby, zręczne ręce, niechby artystom udało się sprzedawać tych cacuszek jak najwięcej, żeby można było wyżyć z tej profesji; pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak istnieje konflikt interesu, praca precyzyjna - to droga. Klient chciałby kupić tanio. Chociaż można znaleźć coś dla siebie za niewielkie pieniądze. A poza tym zamiast tandetnej chińszczyzny lepiej kupić takie cacka.

   Usuń
 4. W zeszłym roku oglądałem takie cuda i cudeńka w Muzeum Szkła w Krośnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudeńka! Gdybym tam była, nie oparłabym się pokusie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ cudeńka, bardzo lubię takie wydarzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Troche mi żal, że nie udało mi się być. Ale rodzinne wizyty ważniejsze. Na pocieszenie miałam wizytę kogoś bardzo dawno niewidzianego, kto sam takie cuda robi i nawet jedno przywiózł mi w prezencie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomo spotkania rodzinne są ważniejsze. każda chwila to radość. A jeszcze jak podarki są to radość podwójna.

   Usuń