poniedziałek, 11 lipca 2022

Spacer po bezdrożach.

 Dzisiaj spacer bez konkretnego planu. Podjechałyśmy do Cieplic. Przeszłyśmy przez przejazd kolejowy i opuszczamy tereny zabudowane. Przechodzimy przez wał przeciw powodziowy i mamy przed sobą przepiękny widok na tereny zalewowe a na horyzoncie pasmo niemal całych Karkonoszy. Gdzieś po prawej stronie bieli się obiekt małego kościółka i pozostałe zabudowania Wojcieszyc. A przed nami droga wśród pól zbożowych, obok bieli się kwitnąca gryka. Dochodzimy do dwóch stawów wśród drzew i zarośli. Raj dla wędkarzy. Niestety musimy iść szybciej bo dokuczają nam latające drobne muszki, a kąśliwe bestie są. Doszłyśmy do zabudowań pałacu w Pakoszowie. Niestety impreza zamknięta i przepraszają turystów. No cóż ludzie wszędzie bawią się. Pogoda staje się niepewna to też kończymy nasz spacer i autobusem wracamy do domu.

12 komentarzy:

 1. Tam jest cudownie. Taki nie śpieszny spacer to coś pięknego.
  Pozdrawiam:)*

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami właśnie spacerując tak bez planu poznaje się najciekawsze miejsca :D Bajeczne widoki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ZAchwyt!! autentyczny i trasą i zdjęciami...soczyste kolory lata!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam najserdeczniej po przerwie, tulę bardzo mocno. <3 <3 Zdjęcia są zachwycające!!! Widoki, jak malowane, a ja takie kocham całym sercem. Spacery tego typu są moimi ulubionymi. Naprawdę, oglądając takie zdjęcia, chce się natychmiastowo wyjść i podziwiać naturę. :) Miej bardzo szczęśliwy dzień. Dziękuję za te widoki.:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję serdecznie. Miło jest ucieszyć Twoje oczy tymi widokami. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne te bezdroża, do tego lato w pełnej krasie. Przy ostatnich chłodnych i deszczowych dniach tym bardziej takie zdjęcia cieszą oczy. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak lato pozytywnie nastraja, wszystko kwitnie i pięknie pachnie. Zboże faluje dojrzewając na polach. Pogoda mogłaby być bardziej unormowana. Często szaleje od zimna do upałów.

   Usuń
 7. Za taki widok na pasmo Karkonoszy można oddać wiele:) I ta kwitnąca gryka iście mickiewiczowska - to prawdziwy raj doznań.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak takie widoki są nie do przecenienia. Gorzej, że coraz częściej zostają przesłaniane jakimiś molochami.

   Usuń