piątek, 30 lipca 2021

Obserwacje

 Dzisiaj dla odmiany nie będzie konkretnego spaceru czy dalszej wędrówki. Dzisiaj taka fotograficzna reminiscencja z kilku spacerów. Skupiłam się "wyjątkowo" na przyrodzie. Stwierdzić można - nic nowego u mnie. No i prawda, ale czy to źle, chyba nie.Pięknie kolorowo wszędzie aż chce się spacerować i podziwiać. Chociaż jak zauważyłam wszystkie rośliny szybko zakwitają i szybko przekwitają.

16 komentarzy:

 1. Dobrze robi się zdjęcia, gdy nie wieje. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt, akurat dzisiaj u mnie powiewało i nie było tak łatwo.

   Usuń
 2. Fajnie jest tak sobie iść i łapac w obiektyw takie ładne obazki, tez tak lubię, potem je oglądam na ekranie laptopa i cieszę oko i duszę detalami...
  śliczne motyle uchwyciłaś, w tym roku jest ich dużo.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, lubię taką fotografię. U nas dość późno pokazały się.

   Usuń
 3. Też najbardziej lubię fotografować przyrodę, a potem sycić oczy jej pięknem utrwalonym w obiektywie. Kontakt z przyrodą to prawdziwy relaks. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w całej okazałości. Przyroda daje ukojenie.

   Usuń
 4. Uważność to bardzo dobra cecha, otacza nas przecież tyle piękna, które łatwo przeoczyć. Ale Ty umiesz je odnaleźć i cieszyć się tymi wszystkimi dobrodziejstwami, które daje nam przyroda. Tyyyyle uroku złapałaś w kadr, ślicznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Staram się póki jeszcze mogę łapać to piękno najbliżej swych okolic. Coraz częściej muszę modyfikować swoje trasy wędrówek. Pozdrawiam

   Usuń
 5. Też tak robię, spaceruję, podziwiam i fotografuję. Później cieszę się z moich fotograficznych zdobyczy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie kwitną, i te szlachetne, i te pospolite, a kidy zrobisz im zdjęcie z tak bliska, widać ich urodę w pełni; pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwiat i nie tylko, nawet źdźbło trawy jest zawsze piękny w zależności od pory dnia, światła.

   Usuń
 7. Wszystko mi się podoba w tym spacerze, pałac ma szczęście, pięknie utrzymany , miał szczęście! Motyli w tym roku mamy w bród, też szczęście, są takie piękne! uwielbiam je fotografować!
  Wiele się dzieje w Twojej okolicy, masz gdzie się przemieszczać!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję, fajnie, że podoba Ci się to co pokazuję. Uczę się widzieć w pobliżu to, co wielu nawet jak wyjedzie daleko nie zauważa. Tworzę swój wielki świat, który mam w zasięgu wzroku, rąk i nóg.

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj już w sierpniu Olu
  To jest to, co lubię u Ciebie. Umiejętność dostrzegania szczegółów, na które inni nie zwracają uwagi. Ale Ty już to wiesz, bo stałe to powtarzam.
  Pozdrawiam pełnym zapachów i smaków dojrzałym latem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ismeno za bardzo miłe słowa, są motywujące do dalszych obserwacji.

   Usuń