środa, 20 marca 2019

18. Woda

Dzisiaj będzie mniej słów, więcej zdjęć, niech one opowiadają historię wędrówki. Wybrałam się nad wodospad Podgórnej i na kaskady potoków Podgórnej i Myi.Nie omieszkałam  poszukać zwiastunów wiosny chociaż tego dnia trochę padającego śniegu też spotkałam. 


14 komentarzy:

 1. Pięknie sfotografowana woda. Aż czuje sie wilgoć miliona kropelek w powietrzu. Aż słyszy sie jej szum. Aż czuje zapach omszałych kamieni. I zwiastuny wiosny przesliczne - cudne pączki, delikatne zawiązki liści i kwiatków. Może nawet ładniejsze są teraz niż potem, w pełnym rozkwicie?
  Pozdrawiam Cie serdecznie, Olu!:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje Olu. Tak ten szum był kojący mimo hałasu jaki robił. Tym bardziej, że byłam tylko ja i kaskady potoku tak lubię. Kiedy przyjdzie lato będzie przewijać się przez to miejsce mnóstwo ludzi.

   Usuń
 2. ... Wyjdźcie z kamieni zielone wody, węże pełznące w ziemi podskórnie ...
  Tak mi się skojarzyły Twoje fotografie, już słyszę szum wody, radośnie rozpryskującej się na kamieniach, wartki nurt ... uwielbiam takie widoki:-) wiosna zagląda nieśmiało, jeszcze nocne przymrozki, chłód, ale widziałam już bociany na Roztoczu; pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za piękne słowa. Lubie górskie potoki. No cóż kalendarz zwiastuje wiosnę, a jak będzie zobaczymy.

   Usuń
 3. Cudowne! A już te zblizenia pączków są rewelacyjne! Prawdziwa wiosna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wasze wodospady sa urzekające o każdej porze roku. Przepiękne zdjęcia Olu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne fotografie, aż dech zapiera

  OdpowiedzUsuń
 6. Twoje zdjęcia fajnie oddają klimat tej wycieczki. Ładna przyroda w ciekawych ujęciach, a potok prawie słychać, jak szumi...Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten lasek i wodospad jak z bajki. Przyroda jest cudowna.

  OdpowiedzUsuń