wtorek, 5 lutego 2019

9. W parku

Wreszcie doczekałam się śnieżnej zimy w moim mieście. I z tego cieszę się niezmiernie. Trochę jestem uziemiona ostatnio, ale wcale nie narzekam z tego powodu. Wierzyłam, że doczekam się  takiej śnieżnej zimy, zresztą nie tylko ja. Sypnęło pięknie, już dawno nie było tak bajkowo pierwszego dnia po opadach. Każda gałązka obsypana puchem śniegowym. Tego dnia wyszłam na chwilkę, aby nacieszyć oczy. Dopiero dzisiaj mogłam wyjść na dłużej. To już nie było tak samo, ale dzień i tak zapowiadał się pięknie. W nocy przymroziło, a kiedy wstałam świeciło już piękne słońce zapraszające do wyjścia. Tym razem gałązki oszronione błyszczały w słońcu jak najpiękniejsze klejnoty.  A moje wrażenia z tego spaceru niech pokażą już tylko zdjęcia.
11 komentarzy:

 1. Przepięknie puszaście. Wiewiórka na zdjęciu super. U nas też troszkę sypnęło jednak szybko topnieje. Zapraszam do się. Odśnieżyłem bloga po prawie roku nieobecności.

  OdpowiedzUsuń
 2. A u mnie za oknem znowu szaro, buro i ponuro. A przecież tak niedaleko mam tej Twojej pięknej Pani Zimy.
  Pozdrawiam jak zawsze ciepło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta pogoda taka już jest, u mnie długo nie było śniegu, a przecież Szklarska G. i Karpacz zasypany po kokardkę.

   Usuń
 3. Ależ pięknie, nieskazitelna biel, błękitne niebo, ale już nie chciałabym u nas takiego śniegu, niech powoli topnieje ten stary:-) też obserwuję u nas pod drzewami wiewiórki, czy one nie śpią w zimie? grzebią w śniegu pod orzechami i zmykają do lasu z zapomnianym orzechem w pyszczku; w nocy pięknie świeciły gwiazdy, liczyłam dziś na słońce, ale znowu pochmurno; pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Długo tego śniegu u mnie chyba nie będzie, temperatury plusowe. Drugi dzień słoneczny i radosny.

   Usuń
 4. Zachwycające zdjėcia! Cudowne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie zasypało. Oby utrzymało się jak najdłużej.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiewióreczka cudowna. U nas też jest dużo w Hucie koło fortu. Nawet sowe widziałam ostatnio co się rzadko zdarza. Ten park jest jeszcze piękniejszy

  OdpowiedzUsuń