środa, 5 lutego 2020

Moje miasto

Dzisiaj dla odmiany kilkanaście zdjęć z mojego miasta, a właściwie z centrum miasta.
Pierwszy z kilku jelonków jakie będzie można wkrótce znaleźć w różnych częściach miasta.

I jeszcze kilka zdjęć w tonacji czarno-białej.
Jeśli zaciekawiły to fajnie, jeżeli nie no trudno. Ja tam lubię swoje miasto mimo wielu mankamentów.


18 komentarzy:

 1. Bardzo fajne kadry, ciekawe. Zdjęcia w tonacji czarno-białej bardzo klimatyczne, jakby z dawnych lat, bardzo mi się podobają. Ciekawe perspektywy. :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze jest czasem pospacerowac po miescie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rynek w JG jest bardzo klimatyczny dzięki tym wspaniałym podcieniom.
  Fajna sprawa z tymi jelonkami. Turyści będą mieli dodatkową atrakcję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzień dobry. Przeglądając dzisiaj gazetę Odrodzone Słowo Polskie zauważyłam zdjęcia żywcem ściągnięte z internetu, w dodatku błędnie (artykuł o Stambule). Dla mnie to nie do przyjęcia. Drążąc temat dalej i przeglądając gazetę zauważyłam Pani zdjęcie na tytułowej stronie: stacja Szklarska Poręba. Czy jest Pani świadoma, że ktoś wykorzystał to zdjęcie w celach komercyjnych? Facebook: www.facebook.com/OdrodzoneSlowo Strona gazety: www.noweslowo.wroclaw.pl. Pozdrawiam, Barbara.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to mnie zaskoczyłaś. muszę się bliżej temu przyjrzeć. Jeżeli faktycznie tak jest - to przykra sprawa. Dzięki za uwagę Pozdrawiam.

   Usuń
 5. Olu pamiętam ostatni post o Jeleniej Górze z równie pięknymi i klimatycznymi zdjęciami. Nie miałam dotąd możliwości zwiedzić Twojego miasta, ale niezależnie czy w kolorze czy w tonacji czarno-białej magicznie go prezentujesz, więc dziękuję Ci za ten przyjemny spacer.
  Cieplutko pozdrawiam.
  Anita

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie. Miło mi jak mogłam zainteresować swoim miastem.

   Usuń
 6. Zdarzyło mi się być w Jeleniej Górze kilka razy i bardzo lubię to miasto. Chociaż w lecie czy jesienią pełno w nim ludzi, a na Twoich zdjęciach taki spokój. Zdjęcia czarno - białe są magiczne. Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś tak udaje mi się robić fotografie kiedy nie ma tłumów. Pewnie ta brzydka pogoda temu sprzyjała, padał deszcz i wiało. Latem wiadomo sporo turystów.

   Usuń
 7. Dużo podcieni, a w nich klimatyczne kafejki, restauracyjki ... tylko wszystko zabrukowane, ani drzewka; jakaś dziwna moda przyszła na pustynne ryneczki, u nas też; choćby czarno-białe zdjęcia robione były aktualnie, to jakby przenoszą w czasie, do zeszłego wieku; pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest tak źle z tą zielenią. Akurat teraz jej wygląd nie jest imponująca, więc robiąc zdjęcia unikałem takich kadrów. Polubiłam fotografie czarno białe.

   Usuń
 8. Bardzo piękne miasto. Zachwyciły mnie jelonki. Czy w w mieście istnieje jelonkowy szlak?
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Być może w przyszłości coś takiego będzie, na razie są trzy jelonki.

   Usuń