wtorek, 13 lutego 2018

Spotkanie

Na dzisiaj byłam umówiona z pewną przesympatyczną Osobą. 

A tu pełna niespodzianka spotkałam się z dwoma przesympatycznymi Osobami - Urszulką i Krysią. Nie będę rozpisywała się skąd się znamy. Wtajemniczone osoby wiedzą i to wystarczy. Skupię się na bieżących relacjach i odczuciach. Wcześniej już zaplanowałam jak spędzimy ten wspólny czas. Zaproponowałam mały spacer na Perłę Zachodu, a wynikło to z wcześniejszych naszych rozmów. Panie przyszły tak jak umówiłyśmy się i można było wyruszyć. Sama byłam ciekawa jak wygląda droga, czy uprzątnięte zostały powalone drzewa, a przede wszystkim czy naprawione zostały barierki ochronne. Ucieszyłam się bo pogoda sprzyjała takiemu spacerowi. Nawet nie wiem kiedy minęła nam droga i już jesteśmy przy schronisku. Było to wynikiem prowadzonej rozmowy, czas nam szybko mijał i drogi ubywało. Zatrzymałyśmy się na kawę i coś słodkiego. Paniom bardzo spodobało się wewnątrz. Fakt właściciele starają się aby zawsze było - ładny wystrój i klimatycznie. Ja ucieszyłam się bardzo z tego dzisiejszego dnia. Wreszcie zadecydowałyśmy wracać. To nie koniec było naszego spotkania już w mieście zaprowadziłam moje przemiłe Dziewczyny na przepyszną czekoladę do czekoladziarni. I dopiero wtedy zakończyłyśmy to dzisiejsze spotkanie  - obietnicą kolejnego jak tylko nadarzy się ku temu okazja.
A ten bukiet
 Tulipanów to dla Was Ulu i Krysiu z życzeniami szczęścia.


12 komentarzy:

 1. Oby więcej takich miłych spotkań i udanych dni Olu :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny, słoneczny spacer w sympatycznym towarzystwie! Czegóz chcieć wiecej? Życie bywa czasem bardzo przyjemne! Bo człowiekowi tak naprawdę niewiele potrzeba do szczęścia - dobra pogoda, ktoś serdeczny obok. I już. Pełnia szczęścia!:-))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olu wirtualnie Ty też znasz jedną z tych osób. Tak cieszmy się z takich chwil, one nadają sens naszemu życiu.

   Usuń
 3. No to miałaś niespodziankę. Z jednej miłej dwie osóbki :) i czas spędzony bardzo pozytywnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne światło i piękne spotkanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje Olu za przemiłe spotkanie :) A po drodze tyle wspaniałych widoków :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świat wirtualny nabrał rzeczywistych kształtów, ciekawe są takie spotkania, a owocują czasami wielką sympatią i przyjaźnią:-) pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń