niedziela, 29 grudnia 2019

83. Okolice Cieplic

Taki sobie 8 km spacer wokół pól i łąk Cieplic. Ładna pogoda jak na słabą zimę grudniową. Świeci słońce jest blisko zero stopni i troszkę poprószone pola. Jest to ostatni spacer w tym roku. Czy jestem zadowolona z moich wędrówek - nie do końca, mogło być ich więcej, mogły być dalsze. Jak będzie w przyszłym roku - zobaczymy, wszystko przede mną. Póki co jadę z koleżankami do końcowego przystanku w Cieplicach. Stąd będziemy wędrować po dobrze znanych nam dróżkach. Jest okazja spokojnie porozmawiać, pożartować, pośmiać się. Korzystamy z promieni słonecznych, brakowało nam ich ostatnio. Nawet teraz kiedy brakuje śniegu, przyroda w uśpieniu i widoki takie sobie - próbuję robić w miarę ciekawe zdjęcia (w moim przekonaniu). Kończymy nasz spacer jak zwykle w kawiarence, życząc sobie wszelkiej pomyślności w tym zbliżającym się Roku. 


Ruiny zamku Chojnik


I cienie wędrują


13 komentarzy:

 1. Dobrze zakończony rok w miłym gronie i ładnych okolicznościach. Oby Nowym Roku obfitował w takie piękne chwile. A zdjęcia niesamowite, zwłaszcza te w wersji czarno-białej.

  OdpowiedzUsuń
 2. To musiał być udany spacer, bo zdjęcia piękne i widoki... Uroczo tam macie !!! Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejny spacer okraszony pięknymi zdjęciami, zazdroszczę tych cudnych okolic. Szczególnie podobały mi się zdjęcia czarno- białe, ale też drzew odbijających się w wodzie i Wasze cienie.Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest i troszkę śniegu, i spacer dawnymi alejami, i widoki w zwierciadle wody; bardzo urokliwe miejsca, no, ale to Dolny, bogaty w atrakcje jak żaden inny region:-) czarno-białe zdjęcia nieodmiennie przenoszą mnie w czasie, i to sporo; pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Mario. Każdy region ma swój niepowtarzalny klimat.

   Usuń
 5. Mnie to inspirujesz do jeszcze częstszego wędrowania, co zresztą kocham. :) Moim zdaniem to piękne zdjęcia. Jestem fanką tych nieco mrocznych, uśpionych, a zarazem tak magicznych. Bardzo mi się zdjęcia podobają i wprowadzają w miły nastrój. :0 Pozdrawiam i życzę, by wycieczek w nowych roku było, ile Ci się marzy i takie, jakie Ci się marzą. :))) <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Cieszę się, jak spotykam więcej osób lubiących wędrówki.
   Samych serdeczności życzę.

   Usuń
 6. Oleńko!
  Wspaniałe zdjęcia!!!

  Życzę Ci aby Nowy Rok okazał się być dla Ciebie bardzo wyjątkowy, przynosząc Ci każdego dnia mnóstwo zdrowia, szczęścia, słońca, luksusu, dobrobytu i spokoju.
  Ślę moc serdeczności:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łucjo dziękuję serdecznie. Jak postaramy się to życzenia będą miały moc spełniania.

   Usuń