wtorek, 17 maja 2016

Wiosenny spacer

Niezbyt intensywny spacer z Maciejowej przez Dziwiszów ponownie do Maciejowej. Droga wiedzie polnymi ścieżkami. Wyszukuję ciekawe kadry fotograficzne. Roślinność jest obecnie w największym rozkwicie. Wkoło jest pięknie wszystkie odcienie zieleni jak i inne kolory przebijają się.

Lubię fotografować wszelkiego rodzaju pączki kwiatowe lub drobne listeczki.

 
 
Po kilkudziesięciu minutach nie spiesząc się dochodzimy do początku wsi Dziwiszów. Zachodzimy na krótką przerwę do "Chatki Niedźwiadka" Niestety niezbyt przyjemna temperatura i silny wiatr nie pozwala na dłuższe podziwianie okolicy.


 

Zbieramy się w drogę powrotną. Tym razem idziemy inną drogą również między polami. Gdzieś tam oddali ukazuje się nam stadko sarenek, które podeszły niemal pod domostwa. Niestety sprzęt fotograficzny nie pozwolił mi na zdjęcia.


 

Kiedy już dotarłam do domu czekał na mnie czarny "diabełek", który bardzo lubi przebiegać mi drogę, Jakby wiedział, że tego nie lubię. Tym razem jednak pięknie pozował do zdjęcia.


 
 

13 komentarzy:

 1. Też lubię te Twoje pączki i listeczki, ale już o tym wiesz, bo Ci o tym pisałam!:-) Tym razem łądnie też uchwyciłaś plenery z jeziorem i pomostem, no i piekne, chmurzaste niebo nad tym wszystkim. Aż czuje sie ten wiatr, o którym piszesz!
  Pozdrawiam Cię Olu ciepło z zimnego Podkarpacia!:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. W mieście najczęściej po skoszonej trawie widać, że przyroda nie stoi w miejscu. Kwitnące krzewy gdzieś między blokami są prawie niezauważalne..
  Zdjęcia z pomostem bardzo ładne a chmury jak namalowane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje. Na osiedlach z zielenią jest różnie. Przeważnie wycinają, przycięcia są za duże. Pozdrawiam

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiosna to moja ulubiona pora roku... wszystko budzi się do życia i jakoś łatwiej znosić trudy codziennego życia... Piękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje serdecznie za wizytę. Tak wiosna to piękna pora roku niosąca nowe nadzieje.

   Usuń
 5. Piękne zdjęcia Olu,a i wycieczka jak widać udana :)
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Większość z tych zdjęć jest niesamowita. Bardzo piękny wpis :)

  OdpowiedzUsuń