niedziela, 12 czerwca 2016

Wędrówka przez laski i łąki

Dzisiaj postanowiłam przejść się ze Staniszowa do Jeleniej Góry. Najpierw na moment  zaszłam na tereny otaczające pałac. Pięknie prezentują się olbrzymie okazy drzew, zawsze podziwiam je.Wychodzę z parku przy pałacowego i idę teraz wśród pól i małych lasków. Wkoło piękna zieleń, klimaty wprost sielankowe. Pogoda wymarzona na wędrówkę. Nagle spojrzenie w prawo i zatkało mnie wśród pola ze zbożem stoi sobie okazały dzik. Niestety mój aparat nie pozwała na zbliżenie, to też zdjęcie słabe. Jednak strachu napędził, bo nie wiedziałam w którą stronę zechce wybrać się. Na szczęście zawrócił do lasu po przeciwległej stronie. Mogłam spokojnie iść dalej.

 
Wreszcie wychodzę w opłotkach miasta, a konkretnie w dzielnicy Czarne. Tutaj lubię zaglądać do ogródków i podziwiać piękne kwiaty. Dochodzę do przystanku skąd już komunikacją miejską odjeżdżam do domu. To była fajna wędrówka.


 

8 komentarzy:

 1. Przepiękne zdjęcia i jakie ciekawe kwiaty. A łubiny kwitnące na dziko to ostatni raz widziałam chyba w dzieciństwie..Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje. fakt spotykam podczas wędrówek różne piękne kwiaty. Dlatego lubię te moje wędrowanie z aparatem.

   Usuń
 2. Trudno oderwać oczy od takich pięknych kwiatów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny spacer i cudne zdjęcia.Miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecudne zdjęcia Olu i ta zieleń, taka soczysta!

  OdpowiedzUsuń